Карпилівка Oнлайн

156 округ: Данильчук програв суд про перерахунок голосів

Як повідомляє газета “ОГО”, Олександр Данильчук програв позов до суду про оскарження результатів позачергових виборів до Ради на 18-ти дільницях 156 виборчого округу. Тобто перемога Сергія Євтушка залишається в силі і він стане народним депутатом від 156 ОВО.

Сьогодні, близько першої ночі 9-го листопада, Рівненський окружний адміністративний суд зачитав рішення у справі кандидата у народні депутати України Олександра Данильчука, який подав у суд на окружну виборчу комісію.

Кандидат Данильчук вимагав визнання недійсними вибори на 18-ти дільницях 156 ОВО, посилаючись на акти виявлених порушень. Більше про цей позов читайте в статті “Данильчук судиться за депутатство, його дім горів“.

“Суд відмовив у задоволенні позову, посилаючись на те, що під час виявлення порушень потрібно було одразу звертатися до правоохоронних органів, а цього ніхто не зробив” – повідомляє газета “ОГО”.

Сергій Данильчук болотувався на позачергових виборах до Верховної Ради України від “Блоку Петра Порошенка” і посів друге місце за підсумками голосування. Перемогу в цьому окрузі здобув кандидат від ВО “Батьківщина” Сергій Євтушок, колишній міський голова Сарн та голова Сарненської райдержадміністрації. Він здобув 24 950 голосів,  а Олександр Данильчук – 24 470, тобто на 520 голосів менше. За час підрахунку голосів в лідерах був то Євтушок, то Данильчук, різниця між ними в отриманих голосах залишалась мінімальною. Офіційні дані підтвердили результати паралельного підрахунку голосів команди переможця – Сергій Євтушок заявив про свою перемогу ще в ніч на 27-е жовтня. Читайте більше про перебіг виборчих перегонів на 156 окрузі в статті: “156 округ: Сергій Євтушок vs Олександр Данильчук, вибори 2014“.

Читайте також: “Результати позачергових виборів до ВРУ-2014 на 156 окрузі“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.