Карпилівка Oнлайн

Благодійність і милосердя в Карпилівці – події до Дня святого Миколая

До Дня святого Миколая в селі Карпилівка відбулися заходи на його святкування. Про це пишуть Сарненські новини:

Усі діти чекають святого Миколая

19 грудня в публічно-шкільній бібліотеці с. Карпилівка відбулася година милосердя «З теплотою в серці» для дітей з обмеженими можливостями. Захід урочисто розпочала завідуюча Валентина Романчук. А потім надала слово гостям, які завітали на свято. Спеціаліст по роботі з молоддю Катерина Сергійчук разом із святим Миколаєм і його помічницею Людмилою Мартинюк, директором Будинку культури с. Карпилівка, привітали дітей зі святом, вручили їм подарунки. Щасливі дітлахи подякували за гостинці й пообіцяли святому Миколаю бути чемними, слухняними та ввічливими. А добрий дідусь побажав, щоб наступний рік був мирним, і він обов’язково завітає до них на торжество доброти й щастя!

Джерело: Сарненські новини

Для них вислову «чужі діти» не існує

Руслана та Дмитро Степанці з Карпилівки – приватні підприємці й щасливі батьки 6 діток. П’ятирічних Богданка й Євгена та трирічну Кіру вони взяли на виховання в Рівненському реабілітаційному центрі. Ці дітки – інваліди дитинства з тяжкими патологіями, біологічні батьки відмовилися від них, тому деякий час вони виховувались у соціальному закладі, аж поки туди навідались Степанці.

Молоді люди врятували їх дитинство. І хоча хлопчики й дівчатка вже давно живуть у них, Руслана й Дмитро досі раз по раз навідуються в реалібітаційний центр, щоб допомогти іншим хворим малюкам. Залучають і громадськість, адже допомагають також і Рівненському обласному спеціалізованому Будинку дитини.

Руслана Георгіївна дякує Людмилі Миколаївні, Ніні Адамівні, Євдокії Адамівні, які принесли дитячі речі для вихованців цих закладів. Окреме спасибі Євгенії Георгіївні, яка виділила на благородну справу 300 гри. із власного бюджету. Свою лепту внесли й учні ВПУ № 22 – зібрали 500 грн. Карпилівське лісництво (головний лісничий Валерій Власюк) також допомогло фінансами. Для вихованців рівненських закладів Руслана та Дмитро Степанці придбали розмальовки, канцелярське приладдя, фрукти, одяг і відвезли разом з учнями ВПУ № 22.

Нещодавно ж завітали і в Чудельську спеціальну школу-інтернат № 2. Тут навчаються 100 діток із вадами інтелектуального розвитку. Подарували малечі одяг, взуття, спортінвентар, фрукти, печиво.

Автор: Ольга Лотоцька, Сарненські новини №94 від 25 грудня 2014 року

Сарненські новини про село Карпилівка

Фото статті Ольги Лотоцької в СН

Фото в заголовку – з ресурсу Рідна Черкащина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.