Карпилівка Oнлайн

Де подивитись як змінювались держави на території Волині та Полісся?

Нещодавно популярне українське онлайн видання ain.com анонсувало інтерактивну історичну карту світу – geacron.com. За цією довгою назвою криється сайт, за допомогою якого можна переглядати як змінювались кордони держав на тій чи іншій території нашої планети, а також історичні події.

Користуватись ним просто – оберіть місцевість (англійською) та дату перегляду, змінюйте дату з різними інтервалами за допомогою кнопок ліворуч і праворуч поля “Дата”. По мірі того як ви будете змінювати дату, будуть змінюватись кордони держав (різними кольорами), назви держав – англійською.

Вся історична інформація отримана і опрацьована фахівцями з усього світу. Завдяки цьому стала можливою поява цього сайту.

Перейдіть за цим посиланням щоб переглядати історичну карту території сучасної України з назвою сучасних міст та кордонів (початок подій – 900 р. до н.е). Гортайте спочатку за доп “швидких” кнопок (три стрілки праворуч – “+100” років), ближче до появи Київської Русі, “повільнішими” (дві стрілки праворуч – “+10 років”, одна стрілка – “+1 рік”) щоб простежити як змінювались кордони держав на території Європи, України, Волині, Полісся, вашого району.

Читайте більше про цей сайт на ain.ua (російською).

На зображенні: 1249-й, Дубровицьке князівство (територія сучасного Дубровицького району) в складі Турово-Пінського кнізівства (Turov Pinsk), з трьох сторін – монголи (салатовим), на Півночі – Полоцьке князівство.

Як працює geacron

Відео про адміністративний устрій Сарненщини, Степаня, Дубровичини та Рівненського Полісся в 9-21 столітті.

One thought on “Де подивитись як змінювались держави на території Волині та Полісся?

  1. Pingback: Село Карпилівка, Сарненський і Дубровицький райони на картах від 16-го ст. до 1938 року | Карпилівка Oнлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.