Карпилівка Oнлайн

Декларація об’єднання “Карпилівка, вперед!”

В неділю, 6-го серпня, відбулася чергова зустріч об’єднання “Карпилівка, вперед!”, #GoКарпилівка

Під час зустрічі обговорили багато питань і можливих шляхів їх вирішення. Згадали про те, що в селі немає жодного смітника чи бака для сміття, як оце в Клесові. І це може бути причиною зростання засмічення території села. Також поговорили про благоустрій центру села: офісу старости, під’їздів до дитсадочка, школи. Учасники висловили надію, що встановлення флагштоку до Дня незалежності – це тільки початок роботи в цьому напрямку.

Також нарешті на сайті громади опублікували опис округів кожного депутата! Втім на жаль, досі ніде не опубліковано контакти дані місцевих депутатів.

Також невирішеною проблемою залишається відсутність постійного транспортного сполучення з Клесовом. Присутні згадали, що було б добре хоч якось домовитися з Клесівським лісгоспом про перевезення за можливості пасажирів разом з працівниками лісгоспу. Ще на останньому сході села керівники громади обіцяли вирішити питання з доїздом автобуса «Сарни-Карасин» не тільки в центр Карпилівки, а й дві зупинки далі – на хутір (вулиця Вереснева). Адже там давно є автобусна зупинка, де розвертаються автобуси «Сарни-Карпилівка». Це питання досі не вирішене.

Втім найактивніше обговорення відбулося щодо дитячих художніх та музичних гуртків у селі. Бо на жаль, діти та молодь села мають зовсім мало можливостей для розвитку. Інформація про діючі гуртки досі не опублікована на сайті громади.

За підсумками обговорення цього питання є домовленість з видатним художником Рівненщини, Іваном Жилкою про викладання для дітей в селі. Також представники селищної ради пообіцяли посприяти створенню умов для відкриття творчих гуртків. Виявляється вже довгий час тривають пошуки вчителя музики для нашого села, але чомусь його не вдалося поки знайти. Про причини цього можна тільки здогадуватися. Але присутні на зустрічі батьки всі як один погодилися спільно оплачувати творчі заняття своїх дітей.

На зустрічі також погодили текст Декларації намірів Об’єднання.

Наступна зустріч відбудеться у неділю, 20 серпня в селі Карпилівка. Про точне місце і час буде відомо пізніше, запрошуються всі зацікавлені!

Читайте також Як почалися зустрічі “Карпилівка, вперед!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.