Карпилівка Oнлайн

Директора Карпилівської ЗОШ і ще 34-х директорів шкіл на Сарнещині хочуть звільнити!

Сарни Онлайн повідомляє: вчора на засіданні Сарненської райради керівник фракції ВО «Батьківщина» Микола Костецький озвучив заяву депутатської більшості у якій і повідомив, що «в складний для держави час призначення директорів розглядати не будуть», а проголосують за розірвання контрактів.

Оскільки більшістю голосів депутати не підтримали продовження відповідних контрактів (термін яких виходить наступного дня), то вирішили взагалі їх розірвати, а нові підписати після проведення конкурсу в колективах, за поданням відділу освіти.

В списку директорів, з якими розірвали контракт є й директор Карпилівської ЗОШ.

Як проходило обговорення в райраді можна почути на сайті Сарни Онлайн за цим посиланням (аудіозапис депутатів та слова директора Зносицької школи).

Сьогодні, 13 листопада, на 15-ту годину планується екстренна позачергова сесія Сарненської районної ради. Ймовірна причина – вчорашнє скандальне звільнення 35-ти директорів шкіл Сарненщини. Згідно повідомлень на “Сарни Онлайн”, планується освітлення сесії республіканським ТБ: “1+1” та “Інтер” та участь небайдужих громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.