Карпилівка Oнлайн

Карпилівчани за комп’ютери та Інтернет в бібліотеці!

З ініціативи Сарненської Централізованої системи публічно-шкільних бібліотек, протягом березня-квітня  нинішнього року  в населених пунктах Сарненського району проходили громадські обговорення «Якою має бути бібліотека нашої громади». Розпочалися вони з ознайомлення членів виконкомів сільських (селищних) рад та  педагогічних колективів ЗОШ з метою та завданнями громадських обговорень та встановлення скриньок для анкетування.

Взяли участь в обговоренні та анкетному опитуванні і жителі села Карпилівка. За результатами опитування жителі громади села запропонували серед іншого забезпечити доступ до інтернет-джерел (“за” – 56% опитуваних).  Всі опитані бажають працювати в бібліотеці за ПК та в мережі Інтернет (“за” – 100% опитуваних), бажають отримувати електронні послуги – 20% опитуваних.

Нагадаємо, що «організація можливості стаціонарного доступу до мережі Інтернет» визначено першим серед інших заходіврозвитку інфраструктури територіальної громади Карпилівської сільради (див. Стратегія сталого розвитку Карпилівської сільради на 2013-2017-й роки, Р. VI, п.п. 1.2.1). Хоча в Переліку пріоритетних заходів проекту Стратегії економічного і соціального розвитку Сарненського району до 2017 року  в розрізі сільських, селищних рад (Додаток 2), щодо Карпилівської сільради немає і згадки про виконання цього пункту (на відміну від Любиковицької сільради, наприклад).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.