Карпилівка Oнлайн

На виборчому окрузі 156 вимагають перерахунку голосів

За повідомленням видання “Сарни он-лайн“, ввечері 28 жовтня до ОВК в місті Сарни прибув кандидат в нардепи від “Правого сектора” в окрузі №156, Михайло Степчук. Кандидат подав заяву на оскарження результатів позачергових виборів на 18-ти дільницях. За результатом підрахунку голосів по округу №156, Степчук був на 7-му місці (повідомляє “Сарни он-лайн”).

Водночас до ОВК прибув Олександр Данильчук, кандидат, який зайняв друге місце (після С. Євтушка) за підрахунком голосів (“Сарни он-лайн”).

Підтвердження того, що Степчук подав оскарження, наводить і видання opora.rv.ua: “До ОВК 156-го виборчого округу надійшли скарги від довіреної особи кандидата в депутати по 156-ому виборчому окрузі Михайла Степчука, що балотується до нового Парламенту за підтримки Політичної партії «Правий сектор». Кандидат вимагає перерахувати результати голосування в 18 дільницях округу, адже по цим дільницям були зафіксовані випадки вкидання бюлетеня до виборчої скриньки замість виборця іншою особою. По факту порушення спостерігачі від кандидата склали відповідний акт про порушення”.

Нагадаємо, що пан Євтушок після опрацювання 100% протоколів, за повідомленням веб-сайту ЦВК, таки переміг з невеликою перевагою (станом на вечір 28-го жовтня). Хоча ще вдень, 28-го жовтня Данильчук лідирував.

А ще в ніч на 27 жовтня, Сергій Євтушок повідомив про свою перемогу на позачергових виборах в окрузі №156 за результатами паралельного підрахунку голосів.

Таку інформацію повідомляє зараз сайт ЦВК про підрахунок голосів у виборчому окрузі №156:

156 округ підрахунок голосів, вибори 2014 до ВРУ

2 thoughts on “На виборчому окрузі 156 вимагають перерахунку голосів

  1. Pingback: 156 округ: Сергій Євтушок vs Олександр Данильчук, вибори 2014 | Карпилівка Oнлайн

  2. Pingback: Результати виборів до Верховної ради України-2014 по виборчому округу №156 (оновлюється) | Карпилівка Oнлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.