Карпилівка Oнлайн

Підсумки допомоги для “Карпилівка Онлайн” та роботи проекту в 2016-му

В лютому Карпилівка Онлайн оголосила збір коштів на підтримку функціонування і досягнення першої цілі: зібрати 700 гривень за 1,5 місяці на дослідження і публікації про плисаків.

На заклик відгукнулися двоє людей: Ірина Щевич через форму підписки ПриватБанку на сайті “Карпилівка Онлайн” з червня оформила щомісячну підписку на 50 грн (разом отримано: 350 гривень), Тетяна Мартинюк – підписку з серпня (5 грн/щомісяця, разом отримано: 20 гривень). І це, на разі, єдині внески на підтримку проекту від його початку у вересні 2014 року.

Цих коштів вистачило на оплату оренди доменного імені (198 грн) та хостингу сайту (92 грн) – разом 290 грн. За цей час на ресурсі опубліковано 10 статтей, серед них – дослідження історії Михайла Щевича, бесіда з художником Володимиром Сергійчуком, віршем “Моє рідне село” Леоніда Мартинюка відкрито нову рубрику “Поезії”.

Втім, першої цілі фінансування так поки й не досягнуто. Карпилівка Онлайн продовжує збір коштів на підтримку фінансування та підготовку нових статтей згідно своїх Місії та цілей

Спасибі Ірині та Тетяні за підтримку “Карпилівка Онлайн” від імені решти кількох сотень читачів та тих, хто засвідчили щирими листами свою підтримку проекту! Завдяки Вам, Карпилівка Онлайн працюватиме ще принаймні рік wink

Всіх з прийдешніми святами, миру, щастя і благополуччя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.