Карпилівка Oнлайн

Наші солдати: Мартинюк Дмитро Силович, Карпилівка

Цьогоріч телеканал Інтер до дня пам’яті про війну, створив проект «Наш полк». За допомогою цього проекту кожен може розповісти про своїх предків, які брали участь у війні. Цю історію та фото людини можна буде побачити через Інтернет постійно. І зараз, пошукавши учасників війни з Карпилівки, ми знайшли наступну історію:

Мартинюк Дмитро Силович

Мартинюк Дмитро Силович

«Мартинюк Дмитро Силович проживав у селі Карпилівка Сарненського району, Рівненської області, загинув на війні  4 серпня 1944 року. Дмитро Силович був хорошим сільським музикою на скрипці, прадідусь іграв усі весілля на селі.»

Кому була родичем ця людина, хто завантажив фото і є автором історії – не відомо. Звертаємось зараз до вас, якщо ви знаєте більше про цю людину, будь ласка, напишіть нам для розширення цієї публікації на s.karpylivka@ukr.net

Також цією статтею ми започатковуємо цикл статтей про солдат нашого краю «Наші солдати». Надсилайте розповіді та фото про своїх дідусь і бабусь для розміщення на цьому сайті. Безкоштовно, завжди у відкритому доступі. Обсяг статті не має значення. Адреса: s.karpylivka@ukr.net .

Фото і цитата – з «Наш полк» (polk.inter.ua)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.