Карпилівка Oнлайн

Студенти Острозької академії до Дня української писемності та мови дарують водіям музичні диски

Сьогодні вся Україна відзначає свято Дня української писемності та мови. Символічно що сьогодні ж вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творчів словянського письма Кирила і Мефодія.

До цього свята, студенти міста Остріг провели акцію «Тут слухають UA». Її учасники дорогою додому дарували водіям маршруток і автобусів диски з українською музикою. Адже як не прикро, та часто-густо російські «блатні» чи попсові мотиви досі домінують серед вподобань водіїв. Ніби й дев’яності вже давно закінчились і шкірянки з малиновими піджаками не в моді як колись, успішно проведено і забуто Помаранчеву революцію, триває Революція Гідності і війна на Сході (з тим же переважно кримінально-блатним-наркоманським)… а от «блатний шансон» в компанії російської попси чомусь ще залишився.

Співорганізатор акції, голова Братства спудеїв Острозької академії Данило Плахотін розповідає: «Почути українську музику в транспорті чи в інших громадських місцях фактично неможливо. Тому ми намагаємося привернути увагу до українського. Акція спрямована на популяризацію української мови серед громадськості і  є безстроковою».

До речі, в акції брав участь навіть ректор Острозької академії, академік Ігор Пасічник разом із студентами роздавали диски з українською музикою в громадських місцях Острога.

Студенти-спудеї Острозької академії розповідають, що сподіваються залучити до неї студентів з всієї України.

Відео – РТБ.

2 thoughts on “Студенти Острозької академії до Дня української писемності та мови дарують водіям музичні диски

  1. EduardGol

    Підтримую. Ще б роздати водіям міжміських маршрутів диски з українськими фільмами!

    1. Карпилівка Онлайн

      Та було б добре! Один знайомий завжди бере з собою в дорогу флешку з якісними фільмами і пропонує її водіям. Переважно всі водії дякують йому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.