Карпилівка Oнлайн

Укрпошта приємно дивує, тепер лист можна відстежити на сайті

Нещодавно трапилося відправити рекомендованого листа (його ще називають “заказний”). Спочатку у відділенні Укрпошти все було як завжди: запитали що відправляти і дали відповідний конверт, щоб вказати адресу. Але цікаве сталося потім, що підтверджує: розвиток сервісу навіть Укрпошти не стоїть на місці.

Отже, по отриманню конверта я написав адресу і приніс його на відправку. Співробітниця пошти закрила конверт (для змочення країв конверту в них є спеціальне пристосування), уточнила тип відправлення і наклеїла відповідну кількість марок. Все – за три гривні з копійками, мій лист проїде пів України.

Але і це ще не все, по отриманню квитанції, на пошті вказали код на ній, за яким можна відстежити, де знаходиться мій лист… Для мене тоді це було приємним майже шоком. Не чекав такого від рідної Укрпошти! Втім, приємно що і вона розвивається.


Щоб відстежити лист, потрібно ввести цей код в спеціальну форму на сайті Укрпошти:

ukrposhta-vidstezhyty-lysta

Код потрібно вводити без пропусків  та інших символів, вводити повний  13-символьний буквено-цифровий номер-код (виділений червоним овалом на зображенні вище).

Коли з’явилась можливість зайти в Інтернет, одразу знайшов адресу для відстеження – перший результат в пошуку (натисніть для переходу):

http://services.ukrposhta.com/barcodesingle/

І так, все працює. Коли ввести код з квитанції, сайт видає результат – місцезнаходження листа. Більш того, за посиланням на сайті, є можливість деталізації всіх етапів надсилання листа: коли і куди він надходив та був перевідправлений:

perevirka

Аналогічно можна відстежити бандероль та інші відправлення на Укрпошті.

Оновлення від 15.12.2014, вечір: зараз чомусь сайт Укрпошти для відстеження відкривається з певною затримкою… Можливо, велике навантаження перед святами – і всі хочуть перевірити чи вже дійшли надіслані близьким бандеролі та листи)

Нехай вам щастить!


One thought on “Укрпошта приємно дивує, тепер лист можна відстежити на сайті

  1. Раїса

    Відіслана посилка з Німеччини 02.12.2017р. на адресу в. Г Дмитрян,32, м. Бобринець, Кіровоградська область, Україна. Індекс: 27200. Сьогодні вже 23.12.2017 р., а відправлення немає. Хочемо знати , чи переправили посилку в Україну? Чому вона не дійшла за адресою?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.