Карпилівка Oнлайн

В Карасині відбувся турнір з міні-футболу пам’яті Ярослава Куришка

В неділю, 7 серпня, в селі Карасин вдруге відбувся щорічний турнір з міні-футболу пам’яті воїна Ярослава Куришка. Він народився в 1994 році в Карасині і виріс тут, пізніше служив за контрактом в 30-й окремій механізованій бригаді. 8 серпня 2014 року загинув при під час виконання бойового завдання в АТО.Перед початком матчів, відбулася поминальна молебень в карасинському храмі та урочисте відкриття за участі посадових осіб Клесівської громади, мешканців та гостей села Карасин. Вони висловили свої співчуття і подяку батькам Ярослава, Руслану Івановичу та Наталії Миколаївні, які були тут присутні. Василь Грінник, голова Клесівської селищної ради і учасник АТО, нагадав як важливо для солдата щоб було кому молитися за нього та згадувати його, і тому такі події як цей турнір є дуже важливі. Староста Карасинської сільради, Тишковець Світлана, нагадала, що саме завдяки солдатам і їх мужнім вчинкам на захист батьківщини, в наших будинках зараз мир. Після цього учениця карасинської школи продекламувала вірш на пам’ять про Ярослава. Насамкінець відбулося шанобливе покладання квітів до могили Ярослава Куришка та стели на стіні школі, де він навчався.

Після офіційного відкриття, дійство продовжилося на стадіоні села Карасин. Тут на двох футбольних полях почалася боротьба між шістьма командами з Карасина, Великих Озер (Дубровицький район), Карпилівки, Глушиці та Мар’янівки за кубки та нагороди.

IMG_20160807_144852

Атакує “Полісся”

Загалом відбулося дванадцять матчів. За їх результатами, шосте місце посіла команда «Фаворит-2» з Карасина, п’яте місце – команда «Штурм» з Мар’янівки, четверте – команда «Озеро» з села Великі Озера, третє – «Полісся» з села Карпилівка, друге місце зайняв «Фаворит» з Карасина. Перемогу здобула команда «Атлетіко» з Глушиці. Їй вдалося виграти кожен з проведених матчів та набрати максимально можливу кількість очок. Староста Карасинської сільради вручила кубки та пам’ятні грамоти командам, які посіли перші три місця.

Знаменно, що кубок переможців від імені всієї команди отримав Костянтин Мельник – військовик, перший офіцер відділу військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Сарненського військового комісаріату і депутат райради, капітан «Атлетіко». Він виразив побажання своїх побратимів, щоб кубок за традицією залишився в Карасині.

IMG_20160807_165457Після турніру в будинку культури села Карасин відбувся урочистий обід, на якому всі його учасники ще раз віддали шану Ярославу Куришку і висловили подяку організаторам. Ті в свою чергу запросили на черговий турнір, який відбудеться за рік.

Фото: Катерина Жилка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.