Карпилівка Oнлайн

В Карпилівці відбулось закриття районного свята “Різдвяний передзвін”

В будинку культури села Карпилівки 19 січня пройшов завершальний концерт районного свята Коляди “Різдвяний передзвін”.

Про це повідомляє відділ культури і туризму Сарненської райдержадміністрації:
“З 14 по 19 січня у шести закладах культури району відбулись кущові свята Коляди «Різдвяний передзвін». Так, у день Святого Василя в будинку культури селища Степань на свято завітали 12 колективів, серед них колядники з Великого Вербча, Кузьмівки та Малого Вербча. 17 січня в Клесівському будинку культури виступили 14 гуртів колядників Клесівського, Вирівського та Селищанського культурно-дозвіллєвих комплексів. 18 січня колядників зустрічали Стрільський, Немовицький та Кричильський будинки культури.

На сцені закладу культури села Стрільськ колядували 8 колективів з сіл Люхча, Глушиці, Любиковичі, Яринівка та рідного села. До немовичан на Коляду завітали сусіди з Камяне-Случанського, Зносич та Тинного. Цікаво пройшло свято у Кричильському сільському будинку культури, де приймали колядників з Коросту, Костянтинівки, Довгого, Тутович, а також гостей з міста Ірпінь Київської області та села Кантакузівка Черкаської області.

Завершили кущове свято Коляди «Різдвяний передзвін» 19 січня у Карпилівському сільському будинку культури, куди завітали колядники з Карасина, Чудля, Рудні-Карпилівської. Всі заходи проходили у теплій дружній атмосфері, в святково прибраних залах з гостинними господарями. На святі лунали колядки та щедрівки, новорічні вітання у виконанні дитячих та дорослих аматорських колективів, гуртів релігійних громад, уривки з різдвяних вертепів, театралізовані дійства та панував святково різдвяний настрій.

Як і годиться у нас на Поліссі, гурти колядників господарі обдаровували подарунками. Спільна коляда, якою завершувались свята, об’єднувала усіх присутніх у вірі та любові до рідної України. Новорічно-різдвяні заходи в закладах культури проходили з метою збереження і примноження християнських традицій та на підтримку воїнів АТО.”

Фото з Карпилівки:

Фотографу хочеться побажати міцного здоров’я і твердої руки, щоб фото були чіткішими)

Фото з інших сіл (натисніть фото для збільшення):

Джерело фото – веб-сторінка Відділу культури Сарненської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.