Карпилівка Oнлайн

Заклик до фінансування “Карпилівка Онлайн”

Після 1,5 років роботи, проект “Карпилівка Онлайн” підбив перші підсумки. За цей час опубліковано чимало унікальних та корисних матеріалів, дехто з наших читачів запропонував свою допомогу, дехто опублікував свої праці на сайті проекту, завдяки цій роботі стала можливою неймовірна подорож в тисячі кілометрів і кількадесят років… Щодня сайт відвідують різні люди з усієї мережі, які знаходять тут щось для себе.

Сьогодні ж “Карпилівка Онлайн” оголошує заклик до фінансування подальшого розвитку згідно місії та цілей проекту.

Ми маємо бачення, що зробити далі. В нас є мрія: розповісти про наш край, Сарненщину різними мовами усьому світу! Щоб це стало реальністю, потрібна хоча б невелика, посильна допомога кожного, хто цінує роботу “Карпилівка Онлайн”.

Проект прагне стати краще з Вашою допомогою – підтримайте нас своїм внеском!

Якщо наші тексти дійсно потрібні і цікаві вам, то хай би навіть сто читачів внесли по 10 грн щомісяця – і загалом це буде 1 000 гривень на подальше написання текстів і розвиток проекту. Ця модель називається “Спільнокошт” (або краудфандінг / crowdfunding) і вона працює в усьому світі. В Україні так працює медіа-мережа “Громадське”.

Наша перша, проміжна ціль – зібрати 700 грн до 31 березня на пошук та опублікування інформації про плисацтво на Сарненщині та Дубровиччині. Результати цього та подальших зборів будуть щоквартально публікуватися на сайті “Карпилівка Онлайн”.

Ви можете: оформити регулярну підписку на наші публікації (захищений сервіс ПриватБанку, завжди можна відписатися) або допомогти фінансово за цим посиланням (разовий захищений платіж з Вашої картки через LiqPay/ПриватБанк, суму можна змінювати).

Спасибі, що Ви з нами!

One thought on “Заклик до фінансування “Карпилівка Онлайн”

  1. Pingback: Підсумки фінансової допомоги ресурсу | Карпилівка Oнлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.