Карпилівка Oнлайн

Зразковий аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Оберіг» с. Карпилівка

Прим.: Це сторінка про ансамбль «Оберіг» с. Карпилівка Сарненського району, далі вона буде доповнюватись новими відомостями.

В реєстрі Рівненської ОДА, станом зазначено, що Зразковий аматорський  фольклорно-етнографічний  ансамбль «Оберіг» с. Карпилівка, заснований в 1983 році, звання для ансамблю присвоїлись в 1996 році. Керівником (станом на 1.01.2011 року) є Мартинюк Галина Петрівна.

За повідомленням на сторінці Сарненської біблотеки,  “Зразковий аматорський  фольклорно – етнографічний  колектив  «Оберіг»   створений  у 1983 році при сільському будинку культури села Карпилівка.

Сьогодні гурт нараховує 30 учасників різних за віком, характерами, але  об’єднані щирою любов’ю до народної пісні, у справу відродження прадавньої спадщини у традиції та обряди, що побутували у рідному краї  неодноразово  даруючи мелодійну пісню   глядачам на  місцевих, районних та обласних сценах..

Постійно працює  «Оберіг» над поновленням репертуару, збереженням  кращих зразків народної пісенної скарбниці, серед яких  колядки, щедрівки, веснянки, обрядові та побутові пісні.

На даний час фольклорним дитячим  колективом керує директор сільського будинку культури Галина Мартинюк” – 01.10.2014 р.

p.s. Якщо у вас є відомості або фото чи відео матеріали про ансамбль – будь ласка, надішліть їх на s.karpylivka@ukr.net (або напишіть на цю адресу щодо можливості їх отримання без ел. пошти)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Маленька перевірочка) Будь ласка, введіть правильне число * Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.