Меню Закрити

Ігровий автомат Клеопатра

Запускайте ігровий автомат Клеопатра або ігровий автомат Золото Клеопатри, вигравайте щедрі виплати. Цікаві слоти з максимальними коефіцієнтами та яскравим оформленням.

Ігрові автомати Клеопатра – цікаве оформлення та бонусні ігри

Ігровий автомат Клеопатра випущений провайдером IGT. Це ще одна варіація на тему Стародавнього Єгипту. Компанія пропонує гравцям вирушити на пошуки скарбів фараонів. Символи представлені у виглядi різних прикрас, статуеток та іншіх реліквій, які зберігаються в покоях єгипетської цариці.

Щоб отримати виграш, гравцеві стандартно необхідно скласти комбінацію, яка складається з однакових картинок. Ігровий автомат запускається як платно, так і безкоштовно. В ігрові автомати Клеопатра грати безкоштовно віддають перевагу тим гравцям, які хочуть протестувати слот і розібратися з керуванням.

Про ігровий автомат Клеопатра

Ігрові автомати Клеопатра ідеально підходять хайроллер, адже максимальна ставка досягає 10000 монет. За такої ставки і максимального лінійного коефіцієнта x10000 гравці навіть не помітять, що розіграш джекпоту відсутній.

Ігрове поле представлене на тлі колон стародавнього храму. Барабани розташовані всередині золотого порталу, які прикрашені давньою писемністю та різним коштовним камінням. Слот повністю відповідає тематиці, тут правильно оформлено всі дрібні деталі, до візерунків на символах та інших елементах інтерфейсу.

Символи та виплати

Карткові номінали 9, 10, J, Q, K та A стилізовані під давньоєгипетський орнамент. Вони приносять невеликі виграші до х125 від ставки. На більш серйозні виграші можна розраховувати, якщо на екрані випали знаки ока бога Ра, атрибутами царської влади, золотої таблички та прикрас у вигляді квітки лотоса чи скарабея. Найдорожчий знак – обличчя Клеопатри з логотипом гри.

В гральний автомат Клеопатра грати онлайн досить вигідно. Тут призові комбінації враховуються від лівого барабана. Виграшний ланцюжок із картковою дев’яткою, скарабеєм та Клеопатрою оплачуються за два символи в ряд. Образ цариці застосовується як Вайлд і крім доповнення наборів класичних символів має інші особливості. Якщо цей знак бере участь у складанні виграшної лінії, виплата множиться на два.

Особливості ігрового автомата Золото Клеопатри

Слот такої тематики випустила не лише компанія IGT. Ігровий автомат Золото Клеопатри пропонує відомий бренд Alfaplay. Він має 5 барабанів та 15 ліній, доповнений ризик грою, яка дозволяє збільшити виграш. Оплачувані комбінації повинні складатися із трьох і більше однакових картинок. Перший символ має бути на першому барабані. Найбільш високооплачувана комбінація вважається 5 символів Вайлд із зображенням Клеопатри на одній лінії.

Керувати грою легко:

  • У верхньому рядку є віконця з розміром ставки та розміром виграшів;
  • Поточний депозит представлений у вікні Баланс, розташованому в нижній частині екрана;
  • Щоб запустити ігровий автомат, потрібно натиснути кнопку Spin;
  • Клавіша Maxbet дозволяє встановити максимальну ставку;
  • Кнопка Gamble запускає ризик гри;
  • Auto завантажує автоматичний режим.

Скачати ігровий автомат Золото Клеопатри не доведеться. Слот чудово завантажується через браузер. Купити ігровий автомат Золото Клеопатри не вийде. Щоб грати платно, потрібно поповнити рахунок на сайті казино.

Як грати безкоштовно на ігровому автоматі Золото Клеопатри

В ігровий автомат Золото Клеопатри грати безкоштовно можуть усі охочі, які хочуть протестувати слот перед тим, як запустити платно. Демо версія доступна без обов’язкової реєстрації та без поповнення рахунку. Гравець повинен звернути увагу на те, що провайдер пропонує 1000 віртуальних монет для тестування. Якщо гемблеру не вистачить цієї кількості, можна поновити сторінку з ігровим автоматом.

Ігровий автомат Клеопатра: Питання та відповіді

❓ Як запустити фрiспіни в ігровому автоматі Клеопатра?
Три Скаттери зі статуєю фараона запускають безкоштовні обертання. Гемблер отримує 15 фрiспінів, під час яких застосовується додатковий множник х3. Серія безкоштовних обертань збільшується в тому випадку, якщо на барабанах з’являється знову три Скатери. Максимальна кількість фрiспінів складає 180.
❓ Де дізнатися правила гри ігрового автомата Клеопатра?
У верхній частині екрана праворуч є посилання на правила гри, таблицю виплат. Тут розташована кнопка для відключення звукового супроводу.
❓ Чи є в ігровому автоматі Золото Клеопатри бонусна гра?
Ігровий автомат Золото Клеопатри доповнено бонусною грою. Це безкоштовні спiни із дворазовими виплатами. Вона з’являються на екрані будь-якої позиції трьох символів розкиду.
❓ Чи є в ігровому автоматі Золото Клеопатри бонусна гра?
Ігровий автомат Золото Клеопатри доповнено бонусною грою. Це безкоштовні спiни із дворазовими виплатами. Вона з’являються на екрані будь-якої позиції трьох символів розкиду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.