Меню Закрити

Ігровий автомат Elven Princess

Запускайте слот Elven Princess та беріть участь у розіграші великого джекпоту. Наявність безкоштовних обертань, спеціальних символів та сучасне оформлення, що подобається всім гравцям.

Ігровий автомат Elven Princess

Ігровий автомат Elven Princess iз 40 лiнiями и джекпотом

Ігровий автомат Elven Princess має 5 барабанів та велику кількість ліній. Він має класичне розташування ігрового поля. Особливість полягає в тому, що гравець може вибирати будь-яку кількість активних ліній. Усього доступно від 1 до 40 ліній. Ставки за всіма позиціями рівні. У будь-якому випадку можна ставити від 1 до 200 монет. На спiн можна поставити до 8000 монет.

Слот Elven Princess має як класичні знаки, так і спеціальні символи з функціями, що розширюються, і нараховують безкоштовні обертання. Автомат має класичну гру на подвоєння та розігрує прогресивний джекпот, сума якого постійно збільшується.

Інтерфейс слота Elven Princess

Ігровий автомат перекладено російською мовою, завдяки чому з інтерфейсом розбереться кожен гравець. На панелі керування представлено декілька кнопок, завдяки чому легко керувати слотом. Кількість смуг та ставки визначаються в окремих віконцях. Додатково є кнопка Auto гри, яка дозволяє гравцеві постійно сидіти біля монітора комп’ютера. Барабани можна зупинити тією самою кнопкою або за допомогою пробілу на клавіатурі.

У таблиці є кілька сторінок з коефіцієнтами, описом основних функцій, правилами, схемою лінії та іншими даними. У спеціальному розділі є всі характеристики слота, які розписані максимально розгорнуто. Кожен гравець може настроїти параметри звуку та екрана. Ігровий автомат Elven Princess завантажується за допомогою браузера. Встановлювати програму не доведеться.

Символи та виплати в Elven Princess

На барабанах представлені як прості, так і спеціальні знаки. До простих відносяться білий єдиноріг, орлан, листя, гриби та номінали гральних карт. Зображення можуть йти смужками і часто займають всю лінію.

Принцеса виступає як Вайлд, а кришталева сфера Скаттер. Wild оплачується окремо та утворює виграшні комбінації за загальними правилами. Додатково він допомагає складати виграшні ланцюжки, замінює знаки, що бракують, щоб гравець отримав велику винагороду. Скаттер оплачується на всіх осередках. Виграші розраховуються з урахуванням загальної суми, що стоїть на кону. Якщо на ігровому полі випало три Скатери, нараховується 15 безкоштовних обертань. Під час фрiспінів гравець запускає барабан, може розраховувати на винагороду. Усі виграші розраховуються з потрійними коефіцієнтами.

Розіграш джекпоту Elven Princess

Ігровий автомат Elven Princess має одну головну перевагу, яка полягає у розіграші прогресивного джекпоту. Його максимальну суму можна отримати лише за найбільшою ставкою. Якщо гравець зменшує ставку, виграш пропорційно зменшується. Джекпот виграє гравець, який повністю заповнює екран символами Скатер. Цей знак йде смугами на барабанах, тому часто може замінити всю колонку. Розміри прогресивного джекпоту постійно зростають, тому гемблер може розраховувати на велику винагороду.

Висновки

Слот Elven Princess пропонує гравцям класичні символи, знаки з розширеними функціями, безкоштовні обертання, накопичувальний джекпот та класичну гру на подвоєння. Прості знаки діють за нормальними правилами, складаючи комбінації на активних лініях. Такі ланцюжки складаються з декількох однакових картинок, які вишиковуються поруч, починаючи з першої колонки. Виплата нараховується за найцінніший ланцюжок. Розмір виграшу визначається шляхом перемноження ставки коефіцієнт. Він представлений від x2 до x2000. У разі випадання кількох комбінацій в одному спiні всі кредити підсумовуються. Загальну суму виграшу можна забрати або використати у раунді подвоєння.

Ігровий автомат Elven Princess: Питання та відповіді

❓ Яка волатильність у грі Elven Princess?
Слот має низьку волатильність, через що виграші нараховуються часто, але їх розміри мінімальні. Завдяки такій дисперсії, гравець може ставити невеликі суми та розраховувати на виграші.
❓ Чи можна запускати ігровий автомат Elven Princess безкоштовно?
Слот доступний у демонстраційному режимі всім гравцям, які хочуть протестувати його та не ризикувати своїми грошима. Безкоштовна версія доступна без реєстрації та без обов’язкового внесення грошей на ігровий рахунок.
❓ Яка максимальна виплата у слоті?
Максимальна сума виграшу у грі Elven Princess складає 1350000 монет. Це сума джекпоту, який часто розігрується у слоті.
❓ Яка схема ігрового поля?
Автомат Elven Princess має таку схему: 40 ліній, 5 барабанів та 3 ряди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.