Меню Закрити

Гонзо Квест онлайн

Запускайте ігровий автомат Гонзо Квест, тестуйте його безкоштовно та переходьте до платної версії. Легендарний слот з великими виплатами, високим коефіцієнтом віддачі та яскравою графікою.

Гонзо Квест онлайн

Ігровий автомат Gonzo’s Quest з 3D ефектами та високим RTP

Ігровий автомат Gonzo’s Quest випущено у 2011 році, але, незважаючи на це, користується популярністю і зараз. Це пояснюється високим коефіцієнтом віддачі, оригінальною функцією Avalanche та наявністю респінів. Вони запускаються після складання будь-якої виграшної комбінації. Усі символи, які нараховують виграш, зникають з барабана, але в їх місце потрапляють інші. Завдяки такій опції, за одну ставку можна отримати кілька додаткових обертань з множником, що збільшується.

Грати в Гонзо Квест онлайн можна як платно, так і безкоштовно. Це забезпечено підтримкою демо-режиму, що дозволяє протестувати слот без ризику.

Про ігровий автомат Гонзо Квест

Слот складається з 5 барабанів та 3 рядів символів. Виграшні комбінації зараховуються зліва направо, всього представлено 20 виграшних ліній. Оплачуються ті комбінації, які складаються із трьох і більше однакових символів. Гемблер самостійно може обирати вартість ставки. Вона представлена у діапазоні від 0,01 до 0,5 монет. На кожну лінію ставиться від 1 до 5 монет, завдяки чому мінімальна вартість обертання становить 0,2 кредиту. Максимальна ставка сягає 50 монет.

Коефіцієнт віддачі на довгiй дистанції становить 95,97%.Саме завдяки високому коефіцієнту віддачі слот Гонзо Квест користується популярністю протягом багатьох років. Ще однією відмінною особливістю вважається наявність 3D анімації та якісної графіки.

Символи слота Гонзо Квест

Ігрове поле представлене у вигляді порталу із кам’яними, металевими плитами. Сам головний герой знаходиться на екрані з лівого боку, він стежить за ігровим процесом, падінням блоків і випаданням виграшних комбінацій. Гра супроводжується тематичним музичним супроводом. Це етнічна індіанська музика, шум водоспаду, спів птахів та стукіт каменів. На плитах, які перегороджують прохід до золотої піраміди, представлені різноманітні символи. Це можуть бути ідоли інків, які вважаються стандартними знаками, або образи божеств, прикрашених різними кольорами. Вони належать до категорії високооплачуваних знаків.

Як оплачуються знаки в ігровому автоматі Gonzo’s Quest

В ігровому автоматі Gonzo Quest представлені такі символи:

  • Сірий камінь – якщо на ігровому полі випало 3 знаки, гравець отримує три монети, за 4 однакові символи 10 монет, а за 5 – 50;
  • Червоний камінь – виплачується в діапазоні 4-75 монет, що залежить від кількості однакових символів;
  • Жовтий камінь – за три знаки нараховується 5 монет, за 4 – 25, а за 5 – 100;
  • Синя маска – гарантує нарахування виграшу від 10 до 200 монет;
  • Бронзова маска – нарахують 15, 50 та 500 монет за три, чотири, п’ять однакових символів;
  • Мідна маска – належать до категорії високооплачуваних знаків. За неї можна одержати від 20 до 1000 монет;
  • Срібна маска – вважається щедрим символом. За три зображення можна отримати 50 монет, за чотири 250, а за п’ять – 2500 монет.

Слот Гонзо Квест має відносно невисокі коефіцієнти виплат, які збільшуються у кілька разів при складанні комбо та активації респінів. Перший виграшний ланцюжок оплачується відповідно до таблиці виплат. Друга та наступна мають додаткові множники: х2, х3 та х5.

У грі є Вайлд. Це піктограма із зображенням питання. Вона доповнює комбінації із усіх класичних символів. Скаттер представлений у вигляді золотої плити. Він служить для запуску серії бонусних обертань. Комбо з Вайлда та Скаттера не оплачуються.

Бонусна гра автомата Гонзо Квест

Призовий раунд завантажується тільки в тому випадку, якщо на барабанах випало 3 Скатери. Символи вишиковуються на активній лінії, що є обов’язковою умовою для активації безкоштовних обертань. Після випадання таких символів кам’яні блоки розсуваються і головний герой потрапляє до золотої піраміди.

Бонусна гра в автоматі Гонзо Квест гарантує нарахування 10 безкоштовних обертань, під час яких застосовується функція лавини із запуском респінів. До виплат застосовуються високі мультиплікатори, ніж під час звичайної гри. Виграшні комбінації виплачуються з множником x3, x6, x9, x15. Це залежить від послідовності виграшної комбінації. Якщо під час гри випало три Скатери, серія безкоштовних обертань повторюється.

Висновки

Ігровий автомат став одним із перших, який доповнений функцією каскадних обертань, випущених компанією НетЕнт. Він доповнений яскравою анімацією, 3D графікою, додатковими множниками та безкоштовними обертаннями. Gonzo Quest demo дозволяє протестувати слот, не ризикуючи своїми грошима. Після тестування можна перейти до платної версії.

Ігровий автомат Гонзо Квест: Питання та відповіді

❓ Як грати на автоматі Гонзо Квест?
Грати на автоматі легко: кнопка Level дозволяє вибрати розміри ставок, Max Bet поставити максимальну суму, Bet зробити ставку. Кільця стрілки починають новий спiн, а кнопка Autoplay включає автоматичний режим.
❓ Яка волатильність слота?
Гонзо Квест має середню волатильність. Це свідчить про те, що виграшні комбінації випадають часто, але суми виграшів невеликі. У середньому виграші випадають кожних 67-70 спинів.
❓ Як нараховуються фрiспіни?
Безкоштовні обертання в ігровому автоматі Gonzo’s Quest нараховуються при випаданні 3 та більше символів Скаттер. Спочатку виплати розраховуються із додатковим множником х3. У ході Avalanche він може збільшуватись до х15.
❓ Яка роль Вайлд та Скаттер?
В автоматі Гонзо Квест представлені і Вайлд, і Скаттер. Wild у вигляді знаку питання здатний замінювати інші символи в ланцюжках. Scatter у вигляді золотої маски запускає фрiспіни. Вони активуються трьома Скатерами. Суми виплат за всіма ланцюжками є в таблиці в налаштуваннях слота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.