Меню Закрити

Ігровий автомат Valley of the Gods

Запускайте ігровий автомат Valley of the Gods та отримуйте виграші. Високий коефіцієнт віддачі, середня волатильність та наявність респінів для збільшення множника.

Ігровий автомат Valley of the Gods з великою кількістю ліній

Ігровий автомат Valley of the Gods привертає увагу гравців своєю оригінальною тематикою, якісним оформленням та великою кількістю ліній. Тут представлено 5 барабанів та 3125 виграшних ліній, що дозволяє розраховувати на отримання великої винагороди.

У кожній колонці представлено по 5 осередків для символів, але під час гри не всі позиції відкриті. Автомат представлений у єгипетському стилі, що має відповідні знаки. У ньому є бонусна гра у вигляді безкоштовного респіна. Коефіцієнт віддачі слота становить 962%, а рівень волатильності середній.

Про слот Valley of the Gods

Ігрове поле слота складається з 5 барабанів, 3125 ліній та 5 колонок для символів. На початку гри в першому, п’ятому стовпці з’являються по одному символу, у другому та четвертому по два знаки, і лише третій заповнений картинками повністю. Закриті позиції завантажуються під час формування виграшних комбінацій.

Активні смуги в ігровому автоматі відсутні, а ставка на спiн завжди кратна 25 монет. Їх вартість коливається в межах 0.004-4 євро. В ігровому автоматі Valley of the Gods представлені базові символи, додаткові множники, унікальні бонуси та система респінів. Виграшні комбінації складаються із 3-5 однакових символів. Вони можуть випадати на сусідніх колонках, включаючи першу ліворуч. Якщо формується виграшна комбінація, гравець може скористатися спеціальною опцією, під час якої відкриваються нові осередки та запускається новий спiн без додаткової ставки.

Спочатку гравцеві надається 45 методів отримання виграшу. Коли на екрані з’являться всі 25 позицій, кількість цих варіантів збільшиться до 3125. Виграші розраховуються за номіналом символів. Він множиться на спеціальний коефіцієнт, який представлений з множником x6-x500. Усі виграші підсумовуються та виводяться на баланс гравця.

Символи та виплати в ігровому автоматі Долина Богів

Слот Valley of the Gods має традиційні єгипетські символи, статуї фараона та богів. Загалом в автоматі представлено 10 базових картинок. Заблоковані позиції на моніторі представлені у вигляді жуків скарабеїв. За однакові знаки гравець отримує такі виплати:

  • Символ із синім каменем та Анкх нараховують гравцю від 6 до 25 монет;
  • Золота кішка, золота змія гарантують нарахування 7-30 монет за випадання 3, 4, 5 однакових символів;
  • За знаки око Гора та птахи можна отримати від 8 до 40 монет;
  • Бастат та Тутанхамон відносяться до категорії високооплачуваних знаків. За них можна одержати від 25 до 250 монет за умови випадання від 3 до 5 однакових знаків;
  • За символи Анубіс, Гор гравець отримує максимальні виплати у розмірі 50-500 монет.

Щоб отримати виграш, необхідно зібрати призову комбінацію, яка складається з однакових символів. Це може бути 3-5 ідентичних картинки.

Респiни в Valley of the Gods

Ігровий автомат Долина Богів нараховує гравцю респін. Він запускається у разі складання будь-якої виграшної комбінації. Кожен із символів, який представлений у виграшних ланцюжках, перетворюється на золотого жука скарабея. Такий символ знищує випадково вибраний блок. Якщо вдається очистити весь монітор, респіни продовжують завантажуватись. Усі зібрані на цьому етапі жуки надають високі множники та дозволяють отримати додаткове життя. Гравець отримує одне додаткове життя за 5 скарабей. Це означає, що гемблер може обертати барабан один раз без ризику. Така гра триває доти, доки формуються виграшної комбінації та невитрачені усі отримані життя.

Висновки

Slot Valley of the Gods відрізняється стильним оформленням та простим управлінням. Він доступний у демонстраційному режимі, завдяки чому кожен гравець може протестувати його абсолютно безкоштовно. Слот радує цікавою системою формування спiнів та додатковими множниками.

Ігровий автомат Valley of the Gods: Питання та відповіді

❓ Як запустити гру Valley of the Gods?
Автомат запускається круговими стрілочками по центру. Одна запускає спiни вручну, інша активує автогру.
❓ Чи можна грати в слот Valley of the Gods на телефоні?
Кожен гравець може запускати слот на своєму смартфоні через браузер. Завантажувати програму не доведеться. Правила гри не змінюються.
❓ Чи є в слоті джекпот?
В ігровому автоматі Долина Богів не розігрується джекпот.
❓ На що свідчить середня волатильність?
Valley of the Gods має середню волатильність, тож гравець може розраховувати на регулярні невеликі виграші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.