Меню Закрити

Ігрові автомати Зевс

Вибирайте ігровий автомат Zeus та вигравайте призи. Декілька слотів схожої тематики, випущені відомими провайдерами. Широкий діапазон ставок та щедрі виплати.

Ігрові автомати Зевс

Ігровий автомат Зевс – великі множники та середня волатильність

Ігрові автомати Зевс відрізняються стильним оформленням та цікавою тематикою. Вони мають прості символи, спеціальні знаки та доповнені бонусними іграми. Слоти випускають різні виробники, тому кожен гравець отримує можливість вибрати найкращу гру.

Вибираючи слот, рекомендується врахувати коефіцієнт віддачі, волатильність, наявність спеціальних символів та бонусних ігор. Це дозволяє зробити ігровий процес більш цікавим та прибутковим.

Огляд ігрового автомата Зевс 1000

Ігровий автомат Zeus 1000 випущено провайдером WMS Gaming. Слот має два окремі барабани, у кожному з яких є ще п’ять барабанів. Екрани відрізняються різними розмірами. У першому вміщується 20 картинок, але в іншому відразу 60 символів. Активні лінії проходять на першому та другому екранах окремо. Гравець може задіяти від 20 до 100 смуг. Ставки приймаються одразу на 2 лінії. Мінімальна сума ставки 1 цент, а максимальна – 5 доларів. На спiн можна поставити від 10 центів до 250 доларів.

Ігровий автомат Зевс 1000 має класичні символи, спеціальні картинки, опцію безкоштовних обертань. Щоб отримати виграш, необхідно зібрати на активній лінії ланцюжок із кількох однакових символів. Виграшна комбінація зараховується з першої колонки на першому чи другому барабані. Символ Wild оплачується окремо та допомагає скласти виграшні комбінації, замінюючи інші картинки. Бонус може з’явитися на першому, третьому, п’ятому барабані, він гарантує нарахування виплат і видає від 10 до 30 безкоштовних обертань.

Особливості автомата Зевс компанії IGT

Ігровий автомат Зевс випущено відомим провайдером IGT. У грі передбачено 30 активних ліній, багаторівневу бонусну програму, спеціальні символи, які дозволяють змінити хід гри. Усього тут 9 ліній та 6 барабанів. На лінію можна поставити від 1 до 25 доларів. Цей слот користується популярністю, що пояснюється тривимірною графікою та оригінальним сюжетом у стилі Стародавньої Греції.

До спеціальних символів відносяться зображення Зевса, Пегаса, Шолома та Галера. Зевс здатний помножити виграш гравця вчетверо. Символ Пегаса надає до х3 множників ставки за максимальної кількості 6 картинок на лінії. Символ Галера принесе множник 2,5 у разі, якщо на ігровому полі випало 6 однакових картинок. Знак із шоломом видає множник х2 у разі заповнення всієї лінії.

Характеристики автомата Зевс провайдера Spade Gaming

Грати в ігровий автомат Зевс провайдера Spade Gaming легко, що пояснюється невеликою кількістю кнопок на панелі керування. Слот випущений у 2017 році, але користується затребуваністю і зараз, що пояснюється такими характеристиками:

  • Максимальна виплата – 2000000 монет;
  • Діапазон ставок – 0,4–500 монет;
  • Коефіцієнт віддачі – 96,98%;
  • Кількість ліній/барабанів – 25/5;
  • Рівень волатильності – середній;
  • Лінійна ставка – 1-5 монет.

Слот запускається будь-яких сучасних пристроях. Він має не лише класичні символи, а й спеціальний знак Вайлд. Він оплачується окремо та замінює низькооплачувані знаки.

Як грати в ігровий автомат Зевс безкоштовно

В ігровий автомат Зевс грати безкоштовно можуть усі охочі, які не хочуть ризикувати своїми грошима та вносити гроші на ігровий рахунок. Демонстраційна версія дозволяє протестувати гру для того, щоб у майбутньому здобути виграш. Завдяки тестуванню, гравець може швидко освоїтися на сайті казино, розібратися з усіма характеристиками та параметрами слота. В ігрові автомати безкоштовно Зевс воліють грати не лише новачки, а й активні гравці, які тестують новий для себе слот.

Ігровий автомат Зевс: Питання та відповіді

❓ Який символ вважається найприбутковішим в ігровому автоматі Зевс?
У всіх слотах цієї тематики найприбутковішим є знак Зевс. У деяких автоматах він виступає як Дикий символ.
❓ Яка волатильність в ігровому автоматі Зевс?
Усі ігрові автомати Зевса мають середню волатильність. Вона дає змогу розраховувати на регулярні виграші середніх розмірів.
❓ Навіщо потрібні спеціальні символи?
Ігровий автомат Зевс має спеціальні знаки. Скатер активує бонусну гру або нараховує безкоштовні обертання. Вайлд оплачується як самостійний символ і замінює низькооплачувані картинки, щоб гравець отримав щедру винагороду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.